ОЛИГАРХИЯТА ИЛИ ДЕМОКРАЦИЯТАОт деня

ОЛИГАРХИЯТА ИЛИ ДЕМОКРАЦИЯТА

Убедила съм се, че нашите, български работи не винаги се случват, защото много бързо забравяме кой какво ни е казал,
error: Свържете се с автора за разрешение!!